Termosifon Tamiri

Termosifon Su Akıtıyor;

Termosifonun su akıtma sebebi birkaç tane olabilir.

  • Termosifon sıcak su ve soğuk su bağlantısı gevşemiş veya tam sıkılmamış olabilir. Eğer su bağlantı noktalarından geliyorsa, sıkılarak giderilebilir.
  • Termosifon emniyet ventili su akıtıyor olabilir. Eğer emniyet ventili su akıtıyorsa termosifon yüksek basınç altında demektir. Bir süreliğine akıtıp duruyorsa görevini yapıyor demektir. Eğer devamlı akıtıyorsa; ya emniyet ventili bozulmuş, ya da termosifon devamlı yüksek basınç altında olduğundan su tutmuyordur. Bunun için termosifon altına basınç düşürücü regülatör takarak basınç düşürülmelidir.
  • Son seçenek ise; termosifonun kazanı çürümüş ve delinmiş olabilir. Bunun tamiri pek mümkün değilse yeni bir termosifon almanız gerekmektedir

Antalya Termosifon problemleriniz ile kaliteli çözüme ulaşmak için bizi seçin !

Termosifonlarınızda su kaçağı,boru tıkanıklığı sızdırma gibi problemleri pratik olarak uzman ekibimiz yerinde tamir ediyor ve uzun süre problem yaşamamanız için hassas parçaların değişiminde ve cihaz kullanımı hakkında sizlere detaylı teknik bilgi aktarıyor.

Eskimiş bir termosifon kullanımı kullanıcı içinde zorluk olacaktır sıcak suyun yarıda kesilmesi az su akması gibi problemlerin önüne kısa sürede geçerek sıkıntıdan kurtulabilirsiniz.

7/24 sorunlarınızla ilgilenmek için hazır bekleyen ekibimiz antalyanın her bölgesinde sizlerle.

Antalya’da markası ne olursa olsun, her türlü termosifon arızasını tespit edip garantili bir şekilde servis hizmetini vermekteyiz. Termosifonlarınızın markası ne olursa olsun  İhlas, Arçelik, Siemens, Ariston, Ferroli, Baymak, Bosch, Arzum, Beko, Süsler, Gorenje, DemirFakir, Felix, Sunny, Sinbo  şofbenlerine servisini  vermekteyiz.

Firmamız çalışma yaptığı bölüm haricinden hiçbir şeye hasar vermemek için özen ve itina ile çalışmaktadır.

Bir yanıt yazın